You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Ми відкриті: Пн-Пт: 08.00-17.20, Сб: 10.00-15.00
  • Ваш кошик порожній!

Алюмінієвий профіль

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Показано з 1 по 24 із 233 (10 сторінок)

Багатство вибору, ціни від виробника

Винахід алюмінієвого профілю дало вельми відчутний поштовх розвитку багатьох сфер професійної діяльності. Затребуваність цього універсального матеріалу цілком зрозуміла - при порівняно невеликій масі він здатний витримувати серйозні навантаження, легко піддається обробці свердлінням, шліфуванням, фрезеруванням.

Фарбований алюмінієвий профіль виглядає неймовірно естетично і широко застосовується в дизайнерській сфері, при виготовленні корпусних меблів, в тому числі елітної.

Переваги:

  • на відміну від сталі, він не боїться корозії, тому повсюдно застосовується при монтажі зовнішніх конструкцій, в тому числі для фасадів та вікон;
  • конструкційний профіль і інші його різновиди володіють великим запасом міцності;
  • універсальність - його можна використовувати для чорнової обробки внутрішніх приміщень (як маякових систем), світлового оформлення фасадів і т.д .;
  • цей матеріал є екологічно чистим - при його виготовленні не використовуються шкідливі для здоров'я речовини і сплави;
  • процес виготовлення не настільки витратний, як, наприклад, металопрокату, так що придбати його можна порівняно недорого, особливо якщо брати зі складу.

Профіль: чи можна йому довіряти?

У порівнянні зі сталевими аналогічні алюмінієві вироби виглядають не надто міцними і на перший погляд не викликають довіри. Однак досвідчені будівельники знають: той же профіль з алюмінію для перегородок здатний витримувати дуже великі навантаження і при цьому стійкий до деформації. Міцності металевого сплаву надає магній, що входить в його склад, тому конструкції, які здаються крихкими, насправді досить міцні і надійні.

Порошковий спосіб фарбування профільних виробів з алюмінієвого сплаву забезпечує стійку адгезію і високі естетичні властивості матеріалу. Меблі, зроблені з нього, і елементи декору виглядають дорого і легко вписуються в найвишуканіший інтер'єр.

Купити алюмінієвий профіль від виробника - на одному складі

Придбати алюмінієвий профіль недорого і гарної якості - бажання кожного потенційного покупця, і багато компаній пропонують свої послуги з продажу цього матеріалів цієї групи. Алюмінієвий профіль оптом - пропозиція, яка зустрічається на вітчизняному ринку не рідше, ніж продаж в роздріб. Наша компанія, на відміну від багатьох інших, готова запропонувати по-справжньому вигідні умови придбання зі складу товару в широкому асортименті з гарантією якості.

Ми реалізуємо алюмінієві н-образні і п-образні профілі (швелери), незамінні при створенні складних стінових і стельових конструкцій, а також зовнішньої реклами. У нас можна замовити недорогі алюмінієві т-образні профілі (таври) і якісний профіль для перегородок з цього ж матеріалу - продукцію, неможлива професійна перепланування. Для виробників корпусних меблів буде цікавий вертикальний профіль від виробника, який можна придбати у нас як оптом, так і в роздріб на найвигідніших умовах.

Фірмам, які займаються виготовленням віконної і дверної продукції, пропонуємо алюмінієвий профіль для вікон. У нас можна замовити як «теплу» (з термомостом), так і «холодну» різновиди цієї продукції.

Якщо Вас цікавить першокласний профіль для фасадів або алюмінієвий профіль світлодіодної стрічки, щоб оформити нею рекламні стенди, телефонуйте. У нас є те, що Вам потрібно, в будь-якій кількості!