У зв'язку з карантинними обмеженнями з 01.11.21 р. магазин-склад працює лише на відправку та видачу замовлень. Менеджери та оформлення замовлень працюють за звичайним графіком.

Доставка і оплата замовлень від ТОВ "Профіль Центр"
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Телефони: (067) 283-76-76; (050) 591-34-91
Ми відкриті: Пн-Пт: 08.00-18.00, Cб: 10.00-16.00
Склад (самовывоз): Пн-Пт: 08.00-16.45; тех.перер. 12.00-12.30
  • Ваш кошик порожній!

Інформація про доставку та оплату

Доставка

Самовивіз зі складу. Ви можете забрати Ваш вантаж з нашого складу, попередньо обов'язково зв'язавшись з нашим менеджером. Графік видачі замовлень на складі Пн-Пт з 08:00 до 16:45 (технічна перерва 12: 00-12:30).

Доставка кур'єром. Доставка кур'єром здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Відправлення замовлень здійснюється в день оформлення замовлення, якщо замовлення прийняте і оплачений до 12:00. Замовлення, оформлені після 12:00 - відвантажуються на наступний робочий день. Вартість доставки кур'єром, розраховується за тарифами транспортної компанії "Нова Пошта" та становить від 60 грн. Вартість доставки, Ви можете прорахувати на сайті: https://novaposhta.ua/ru/delivery.

НОВА ПОШТА. Відправка замовлень здійснюється в день оформлення замовлення, якщо замовлення прийняте і оплачений до 12:00. Замовлення, оформлені після 12:00 - відвантажуються на наступний робочий день. Доставимо Ваше замовлення за допомогою перевізника Нова Пошта.

**УВАГА! Відвантаження замовлень відбувається на умовах СКЛАД (наш склад) - ВІДДІЛЕННЯ або АДРЕСНА ДОСТАВКА. (Всю продукцію забирає машина НОВОЇ ПОШТИ З НАШОГО СКЛАДУ !!! У зв'язку з цим, вартість доставки Вашого замовлення може бути трохи збільшена). Менеджери компанії ТОВ "Профіль Центр" не прораховують вартість доставки і не несуть відповідальність за вартість послуг Перевізника! Вартість доставки, Ви можете прорахувати самостійно на сайті: https://novaposhta.ua/ru/delivery

*** УВАГА! У зв'язку з випадками необдуманих замовлень від клієнтів, ми змушені ввести 100% передоплату для відправки вантажу по Україні.

САТ. Відправка замовлень здійснюється в день оформлення замовлення, якщо замовлення прийняте і оплачений до 12:00. Замовлення, оформлені після 12:00 - відвантажуються на наступний робочий день. Доставимо Ваше замовлення за допомогою перевізника САТ. Вартість доставки, Ви можете прорахувати на сайті: https://www.sat.ua/order/calculation/


Терміни відвантаження замовлень по окремим категоріям товару:

  • латунний профіль, ламіновані поріжки - 2-3 робочих дня
  • МДФ вставка для алюмінієвого плінтуса прихованого монтажу - 3-5 робочих днів

Інший асортимент відвантажується протягом 1-2 робочих днів.


Оплата

За замовлення вартістю до 150 грн додатково стягується плата за обробку і упаковку в розмірі 75 грн.

  • Безготівковий розрахунок
  • Готівкою. Оплата готівкою можлива тільки за умови самовивозу з нашого складу за адресою: м.Київ. вул. Зрошувальна 15А
  • Передоплата. В зв'язку з випадками необдуманих замовлень від клієнтів, ми змушені ввести 100% передоплату для відправки вантажу по Україні. Ми можемо відправити Вам замовлення будь-яким перевізником (САТ, Нова Пошта, Делівері), за умови 100% передоплати на рахунок ФОП ПриватБанку або безготівково. Питання про оплату великих замовлень, вирішується індивідуально.
  • Онлайн оплата картою Visa, Mastercard - WayForPay