Дорогі наші клієнти! Ми відновлюємо роботу! Графік роботи Пн-Пт з 09:00 до 18:00. Надсилання протягом 3-х робочих днів. Доставка здійснюється тільки на діючі відділення Нової Пошти. Самовивіз лише у робочий час складу за попередньою домовленістю з менеджером.

Купити алюмінієвий куточок в Києві. Ціна на куточок алюмінієвий.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Телефони: (098) 014-33-63; (050) 591-34-91
Ми відкриті: Пн-Пт: 09.00-18.00
Склад (самовывоз): Пн-Пт: 09.00-15.00
  • Ваш кошик порожній!

Алюмінієвий куточок

Показано з 1 по 24 із 114 (5 сторінок)

Компанія «Профіль Центр» пропонує купити алюмінієвий куточок за доступними цінами! Наша компанія продає прокат безпосередньо з заводу-виготовлювача, що дозволяє нам гарантувати клієнтам прийнятну ціну і якість виробів! Оперативно здійснюємо доставку з власного складу в Києві як по місту, так і по всій Україні.

У теперішній час вироби виготовлені з високоякісного алюмінію має великий попит з боку клієнтів, в першу чергу через те, що алюмінієвий прокат має численні позитивні експлуатаційні характеристики. Висока міцність, легка вага, естетичні властивості, які дозволяють не тільки здійснювати будівництво з нього, виготовлення різних конструкцій, але і використовувати в інтер'єрі. До таких властивостей додається стійкість до корозії; завдяки всім цим якостям стає можливим успішно використовувати алюміній для виготовлення різної продукції, особливо з куточків.

Куточок з алюмінію - деталь, чия сфера застосування досить широка - для монтажу малогабаритних форм і конструкцій, для приховування стиків між поверхнями і площинами при ремонтно-оздоблювальних роботах, також широко використовується при виробництві корпусних меблів.

Як виглядає куточок з алюмінію? Це Г-подібний цільний прокатаний алюмінієвий профіль, який може бути різної довжини, ширини і міцності. Сам профіль виготовляється з спеціально підібраних для досягнення більшої міцності термосплавов.

Широкий асортимент

Залежно від сфери застосування, ви можете купити куточок такого вигляду. Нижче наведена маркування, на яку слід звертати увагу при покупці:

  • М - відпалені; Т - загартовані і природно зістарені;
  • Т (1) - загартовані і штучно зістарені;
  • Т (4) - загартовані в повному обсязі і природно зістарені;
  • Т (5) - повністю загартовані і штучно зістарені.

Залежно від покриття розрізняють:

  • Ан - з анодно-окисних покриттям (анодований алюмінієвий куточок);
  • ЖЛ - з рідким лакофарбовим;
  • Ре - з рідким електрофорезні;
  • П - з порошковим полімерним;
  • К - з комплексним двошаровим.

Крім даних характеристик, розрізняють куточок по міцності (нормальна і підвищена), точність (нормальна, підвищена і особлива) і природно розмірами.

Купити алюмінієвий куточок в роздріб і оптом

Наша компанія має великий досвід на ринку України з продажу продукції з високоякісного алюмінію. Зокрема, ми постачаємо як анодованого або декорованого алюмінієвого куточка, так і без покриття різного типу профілю: рівносторонній і різнобічний. На сайті вказана ціна за метр погонний, а якщо зацікавлені в оптовій купівлі або довгостроковому співробітництві, звертайтеся до менеджерів за консультацією та отримання ціни зі знижкою.

Телефонуйте! У нас ви зможете купити алюмінієвий куточок в Києві різного розміру і декоративного покриття. Тільки в «Профіль Центрі» найширший асортимент на куточки з алюмінію, ціна яких приємно відрізняється від їх ринкової вартості!