Дорогі наші клієнти! Ми відновлюємо роботу! Графік роботи Пн-Пт з 08:00 до 18:00. Надсилання протягом 3-х робочих днів. Доставка здійснюється тільки на діючі відділення Нової Пошти. Самовивіз лише у робочий час складу за попередньою домовленістю з менеджером.

Алюмінієвий тавр - купити Т-образний алюмінієвий профіль в Києві
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Телефони: (098) 014-33-63; (050) 591-34-91
Ми відкриті: Пн-Пт: 08.00-18.00
Склад (самовывоз): Пн-Пт: 08.00-17.00
  • Ваш кошик порожній!

Алюмінієвий тавр

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Available Options

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Суцільний профіль з Т-образним поперечним перерізом, виготовлений зі сплаву алюмінію, сьогодні носить назву алюмінієвий тавр. Даний вид профілю знайшов широке застосування в процесах зведення будівельних конструкцій, а також при виробництві різних виробів в сфері промисловості, в суднобудуванні і т.д. І не дивно, адже він володіє високою несучою здатністю за умови досить малого об'ємного ваги. До того ж, алюмінієвий тавр є корозійностійким профілем і відрізняється абсолютною екологічністю.

Від чого залежить ціна на алюмінієвий тавр? Купити алюмінієвий тавр

Перш ніж купити алюмінієвий тавр, споживач повинен знати, що вартість подібних виробів завжди буде варіюватися в певних межах. І в першу чергу ціна подібної продукції залежить від марки алюмінієвого сплаву, який був використаний для її виготовлення. А крім того, якщо ви вирішите зробити покупку в нашій компанії, майте на увазі, що у нас діє гнучка система знижок для споживачів, які купують вироби великими партіями. Ми пропонуємо своїм клієнтам високоякісний алюмінієвий тавр на максимально вигідних умовах - і можете не сумніватися, він окупиться зовсім скоро після придбання.