У зв'язку з карантинними обмеженнями з 01.11.21 р. магазин-склад працює лише на відправку та видачу замовлень. Менеджери та оформлення замовлень працюють за звичайним графіком.

Алюмінієвий куточок різносторонній - купити в Києві
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Телефони: (067) 283-76-76; (050) 591-34-91
Ми відкриті: Пн-Пт: 08.00-18.00, Cб: 10.00-16.00
Склад (самовывоз): Пн-Пт: 08.00-16.45; тех.перер. 12.00-12.30
  • Ваш кошик порожній!

Алюмінієвий куточок різнобічний

Показано з 1 по 24 із 40 (2 сторінок)

Алюмінієвий куточок по праву можна вважати найбільш поширеним матеріалом, сфера використання якого не обмежується ремонтними роботами. Цей універсальний профіль широко використовують в будівництві, для оздоблювальних і ремонтних робіт і в промисловості.

Чому варто купити різнобічний куточок з алюмінію?

Разнополочний куточок представляє з себе профіль зі сплаву алюмінію з різними домішками. Такі якості як міцність, стійкість до корозії і пошкоджень і порівняно невелика вага, роблять цей профіль незамінним при створенні різних конструкцій.

Купуючи даний вид вироби, ви статі в своє розпорядження виріб, який володіє відмінними фізичними і хімічними параметрами. Дані вироби чудово переносять різні кліматичні впливу, а додавання в сплав таких елементів як кремній, марганець, магній або мідь - підвищує його характеристики.

Використання алюмінієвого куточка

Найбільш широке застосування даний вид алюмінієвих виробів отримав при обробці приміщень, крім того його застосовують при виробництві віконних і дверних систем. Найбільшу роль при цьому відіграє невелику вагу профілю, завдяки чому фундамент отримує зайве навантаження. У будівельній галузі куточок з алюмінію використовують для обробки, при виготовленні несучих конструкцій, а також - монтажі фасадів. Крім будівництва, даний профіль застосовують в автомобілебудуванні, суднобудуванні і авіаційному виробництві. До того ж, активно даний вид профілю використовується і в дизайнерських проектах.

Чим обумовлена ​​популярність різнобічних куточків з алюмінію?

Практика показала, що різнобічні і равносторонние алюмінієві куточки користуються великим попитом у клієнтів. Адже через великого асортименту, легкості матеріалу, високої якості, процес виконання робіт значно спрощується.

Ознайомившись з представленими вище варіантами, ви переконаєтеся, що ми пропонуємо тільки якісні профілі, різноманітність видів яких дозволить підібрати ідеальний для вас.